To stay
Marrakesh kent vele top hotels. Drie van onze favorieten zijn: Royal Mansour, het beste hotel van Afrika in 2019, La Mamounia, het beste hotel in de wereld in 2018 en Villa des Orangers, een boutique hotel dat behoort tot Relais & Château.
To eat
Ervaar de echte Marokkaanse keuken bij Les Trois Saveurs bij La Maison Arabe. Om het beste uit je bezoek te halen raden wij aan een tafel bij het zwembad te reserveren. Als je op zoek bent naar een meer trendy restaurant, geniet dan van de internationale keuken van Bô Zin. Een aanrader is een tafel op de veranda of buiten.
To do
Ook voor het nachtleven in Marrakesh hebben wij onze favorieten. Ga naar Theatro Marrakech voor de beste muziek en shows. Of ga naar Babouchka als je een liefhebber bent van electrohouse muziek. Voor een meer luxe setting raden wij VIP Room aan.